ANA KONULARIMIZ

1. PETROL, GAZ ve KİMYA SANAYİ TESİSLERİ, ENERJİ ÜRETİM TESİSLERİ, ULAŞTIRMA HİZMET YAPILARI, TİCARİ BİNA ve benzeri ÇELİK KONSTRÜKSİYON yapıların ; Korozyona ve Yangına karşı korunması amacı ile Amerika merkezli Uluslararası SHERWIN WILLIAMS firmasının (İngiltere – LEIGHS PAINTS) Endüstriyel Boya ve Kaplama Ürünlerinin TEDARİK, UYGULAMA ve SERVİSİNİ Vermektedir.

2. ENDÜSTRİYEL TESİSLER, ULAŞTIRMA HİZMET YAPILARI, AVM ve diğer TİCARİ Çelik ve BETONARME Yapıların; Epoksi, Poliüretan ve Poliürea Zemin Kaplamaları ve diğer Yapı Kimyasalları ürünleri ihtiyaçları için, İngiltere merkezli uluslararası FOSROC firması ürünlerinin TEDARİK, UYGULAMA ve SERVİSİNİ Vermektedir.

3. PETROL, GAZ ve KİMYA SANAYİ TESİSLERİ, ENERJİ ÜRETİM TESİSLERİ, ULAŞTIRMA HİZMET YAPILARI, TİCARİ BİNA ve benzeri yapıların; Yangın Durdurucu ve Yangın Koruma Sistemleri için İngiltere merkezli Uluslararası ABESCO firmasının Yangın Durdurucu Mastikler ve Spreyleri, Yangın Durdurucu Köpük ve Boyaları, Yangın Durdurucu Yastıklar ve Harçları, Kablo Koruma Boyaları, Yangın Durdurucu Kelepçeler, Sargılar ve Bandajları, Yangın Durdurucu Manşon ve Cast-in ürünlerinin TEDARİK, UYGULAMA ve SERVİSİNİ Vermektedir.

PROSYS KORUYUCU SİSTEMLER

KALİTE, YARATICILIK, MALİYET BİLİNCİ, TAKIM ÇALIŞMASI ve SORUMLULUK Esas Değerlerimizdir.

Haziran 2005 yılında kurulan PROSYS Koruyucu Sistemler İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti. 24 Yıllık Akademik ve Özel Sektör, teorik ve pratik deneyim ve tecrübelerin meyvesidir.

Farkımız
  • Bilgi ve Tecrübelerimiz
  • Dürüstlük ve Güvenilirliğimiz
  • Personelimiz – Fedakar, Onurlu ve Çalışkan
  • Ürün Kalitemiz
  • Verdiğimiz Servis

PROSYS; Yüksek Kalitedeki Koruyucu Boya ve Kaplamaları ile,  Uygulama ve Servis kalitesi, Teknik Deneyim ve Profesyonel Yaklaşımı ile müşterilerinin “İLK TERCİHİ” olmayı hedeflemektedir.

EKİBİMİZ

Hakkı Türer

Kurucu Başkan

1990 yılında ODTÜ İnşaat Mühendisliği Fakültesi’nden mezun olduktan sonra, yüksek lisansını İngiltere Bolton Üniversitesi’nde Yapı Malzemeleri ve Endüstriyel Eğitim üzerine tamamladı. Üç yıl süre ile Çukurova ve Mersin Üniversiteleri İnşaat Teknoloji Bölümleri’nde, Bölüm Başkanı Öğr.Gör. olarak görev yaptı. Detaylı Bilgi

Çalışanlarımız

Prolerimizde Çalışan Ekiplerimiz

İşinde uzman, profesyonel, sertifikalı kadromuz ile yıllardır, yangın korunum, korozyon korunum ve epoksi zemin kaplama alanlarında uyguluma ve destek vermekteyiz.

Ürün Satış Ekibi

Ürün Satış ve Bilgilendirme Ekibimiz

Distribütör’ü olduğumuz markalarımız Sherwin-Williams, Fosroc, Abesco ürünlerinin hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizimle, ürün satış ve bilgilendirme ekibimiz ile irtibata geçiniz.