Recoat AM Protector

Antimikrobiyal yüzeyler, bakteri ve virüslerin yayılmasını önleyip, hijyenik bir ortam oluşturarak, yüzeyle temas eden insanları korurlar.

Bakteri ve virüslerin engellenip yok edilmesi işlemi ve sonuçlarının güvenilir olması, özellikle hijyenik bir ortamın şart olduğu yerlerde çok önemlidir. Antimikrobiyal yüzeyler, kullanıcılara enfeksiyonun yayılmasına karşı çok etkin bir koruma sağlar.

Recoat® Antimikrobiyal Kaplama Sistemi

Recoat Antimikrobiyal Kaplama Sistemi; E.Coli, MRSA, Staph aureus ve SARS-CoV-2 de dahil olan başlıca HCAI’lere karşı koruma sağladığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Recoat® Yüzey Temizleyici

Recoat Yüzey Temizleyici; antimikrobiyal kaplama uygulanacak yüzeylerin temizlenmesinde kullanılan bir temizlik malzemesidir. Uygulanacak yüzeylerdeki yağ ve benzeri kirleri temizleyerek, Recoat AM Protector’ün yüzeye tam yapışmasını sağlar.

Recoat® Antimikrobiyal Protector

Recoat Antimikrobiyal (AM) Protector; su bazlı, hızlı kuruyan ve antimikrobiyal teknolojinin en son ürünü olan gümüş iyonları içeren bir antimikrobiyal kaplamadır.

Recoat® Yüzey Temizleyici

Recoat Yüzey Temizleyici; özellikle Antimikrobiyal Protector uygulanacak yüzeylerin temizlenmesi için geliştirilmiş bir temizleyicidir. Uygulama öncesi tüm yüzeyler yüzey temizleyici ile temizlenip sonrasında antimikrobiyal kaplama uygulanmalıdır. Yüzeyler doğru temizlenmediği zaman, kaplamanın yüzeye yapışmasında zafiyet oluşacak, bu da kaplamanın servis ömrünü kısaltacaktır. Yüzey temizleyici sürdürülebilir ve çevre dostu bir ürün olup, uygulama yapılan yüzeylerde herhangi bir artık bırakmayacaktır.

Recoat® Antimikrobiyal Protector

Recoat Antimikrobiyal Protector; yaşadığınız ortamı bakteri ve virüslerin görünmez tehlikesinden koruyarak, hijyenik ve temiz kalmasını sağlayan, kullanımı kolay ve ekonomik bir üründür. Recoat Antimikrobiyal Protector kullanım öncesi çalkalanır. Daha öncesinde temizlenmiş olan yüzeylere, yüzeyin 80%’ni ıslatacak şekilde püskürtülür ve sonrasında tüm yüzeye yaymak için nemlendirilmiş mikro fiber bez ile yayılır. Sürtme veya parlatma benzeri hareketler yapmadan, yani fazla basınç uygulamadan, sadece hafif hareketler ile malzemenin yayılması sağlanır. Kaplama 15 dakika içerisinde dokunma kuruluğuna, 3 saat sonra da kullanıma hazır hale gelecektir.

Recoat Cleaner Sprey

Recoat® Yüzey Temizleyici

Recoat AM Protector

Recoat® Antimikrobiyal Kaplama

Recoat® Antimikrobiyal Aerosol

Nasıl Uygulanır

  • Koruma altına alacağınız yüzeylere Recoat Yüzey Temizleyici püskürtünüz.
  • Yüzeydeki tüm kir ve yağı temizleyiniz.
  • Yüzeyler temizlenip, kuruduktan sonra tüm yüzeylere Recoat Antimikrobiyal Protector’ü yüzeyin 80%’ni kaplanacak şekilde püskürtünüz.
  • Nemli mikrofiber bez ile tüm yüzeye eşit olarak yayılmasını sağlayınız.
  • Kurumaya bırakınız, böylece yüzeyler 3 dakika içerisinde dokunma, 3 saat sonra da kullanıma hazır hale gelecektir.
  • Artık uygulama yapılmış tüm yüzeyler antimikrobiyaldir.
  • Antimikrobiyal kaplamanın varlığı, UV ışık kaynağı ile tespit edilebilir.