Epoksi Zemin Kaplama

Otopark Zeminleri

Araç trafiğine açık; özellikle Alışveriş Merkezleri, Otel, Hastane, Residans ve Toplu konut, Havalimanı, Stadyum-Spor kompleksleri ve diğer benzeri yapıların OTOPARK ZEMİNLERİ’nin; mekanik darbe ve aşınmalara, motor-fren yağı ve benzeri sıvılara karşı dirençli, tozumayan, hijyenik, derzsiz-tek parça, kolay temizlenebilen; EPOKSİ, POLİÜRETAN ve POLİÜREA malzemeleri ile kaplanması işlerinin; projelendirilmesi, satışı, satış sonrası teknik servisi ve uygulaması ana hizmet grubumuzdur.

OTOPARK ve benzeri Zeminlerinizin Fiziksel ve Mekanik etkilere karşı korunumu, dekoratif estetik perspektifini kaybetmeden, uygun jenerikteki boya ve kaplamaların seçilmesi, optimum kalınlıklarda,
beklenen dayanım sürecinde özelliklerini kaybetmeden hizmet vermesi; projelendirme safhasında önem verdiğimiz en önemli kriterlerdir. Bu konuda uluslararası 80 yıllık İngiliz Üretici FOSROC deneyim
ve tecrübelirini kullanmaktayız.

1996 yılından bu yana hizmet verdiğimiz sektörde, bilgi, deneyim ve tecrübelerimiz doğrultusunda, sizlere en pratik, ekonomik ve optimum hizmeti vermek için hazırdır.

Endüstriyel Zeminler

Endüstriyel Tesislerin ; özellikle Gıda Sanayi, İlaç Sanayi, Ağır hizmet Üretim Tesisleri, Tekstil Sanayi
Kimya Endüstri Tesisleri ve diğer benzeri yapılar ZEMİNLERİ’nin ; mekanik darbe ve aşınmalara gıda üretimi ile ilgili sıvılara, Çeşitli Kimyasallara karşı dirençli, tozumayan, hijyenik, derzsiz-tek parça, kolay temizlenebilen; EPOKSİ, POLİÜRETAN ve POLİÜREA malzemeleri ile kaplanması işlerinin; projelendirilmesi, satışı, satış sonrası teknik servisi ve uygulaması ana hizmet grubumuzdur.

Üretim, depolama ve benzeri Zeminlerinizin Fiziksel ve Mekanik etkilere karşı korunumu, dekoratif estetik perspektifini kaybetmeden, uygun jenerikteki boya ve kaplamaların seçilmesi, optimum kalınlıklarda, beklenen dayanım sürecinde özelliklerini kaybetmeden hizmet vermesi; projelendirme safhasında önem verdiğimiz en önemli kriterlerdir. Bu konuda uluslararası 80 yıllık İngiliz Üretici FOSROC deneyim ve tecrübelirini kullanmaktayız.

1996 yılından bu yana hizmet verdiğimiz sektörde, bilgi, deneyim ve tecrübelerimiz doğrultusunda, sizlere en pratik, ekonomik ve optimum hizmeti vermek için hazırız.